Warning: fopen(/home/u27255/travianas.lt/www/engine/cache/news_1_category_articles_tempate_travianas_0.tmp): failed to open stream: Disk quota exceeded in /home/u27255/travianas.lt/www/engine/modules/functions.php on line 382 Warning: fwrite(): supplied argument is not a valid stream resource in /home/u27255/travianas.lt/www/engine/modules/functions.php on line 383 Warning: fclose(): supplied argument is not a valid stream resource in /home/u27255/travianas.lt/www/engine/modules/functions.php on line 384 Straipsniai » Travianas | Traviano pagalbos svetainė
 
Travian » Straipsniai home mail

Žinutės ir ataskaitos

'381;inut279;sŽinutėmis galite bendrauti su kitais žaidėjais, žaidžiančiais tame pačiame žaidimo serveryje.

Kaip kreiptis į Multihunter'į ir ko jie negali

Kaip kreiptis į Multihunter'į ir ko jie negaliKartais žaidėjas atsiduria situacijoje, kai tiesiog nebežino kam dar pasiskųsti ir pradeda visas savo nuoskaudas, įtarimus, "aš tikrai žinau", "Eeee... o kaip čia buvo" ir pan. turinio apeliacijas siųsti aukščiausioms instancijoms.

Žemėlapis

Žemėlapio centre pamatysite savo gyvenvietę ir aplink esančius kaimus. Gyvenvietės informaciniame puslapio dešinėje dalyje atspindi informacija apie miesto savininką. Įsijungus Pliuso režimą pamatysite papildomą ženkliuką iš kairės virš paprasto žemėlapio fragmento.

Žvalgyba

381;valgybaTraviano žaidėjai kartais ignoruoja žvalgų tarnybą, tačiau ją gana nesunku išmaitinti ir, kas svarbiausia, jos dėka galima išvengti puolimų. Retas priešas pradės rimtus karinius veiksmus neišžvalgęs mieste dislokuojamų karinių pajėgų, nes bijos prarasti savo armiją.

Vartotojo nustatymai

'VartotojoSlaptažodžio keitimas. Pavaduotojai. Vieno kompiuterio naudojimas. Registracijos įrašo panaikinimas.

Traviano auksas

'TravianoUž Travian auksą galima įsijungti papildomas galimybės: pvz., patogesnė sąsaja, gamybos bonusas ir pan. Papildomos galimybės nėra privalomos. Travian yra nemokamas žaidimas, ir visos pagrindinės galimybės yra prieinamos visiems vartotojams nemokamai.

Sąveikavimas su kitais žaidėjais

'S261;veikavimasUžpuolimas. Pastiprinimas. Prekyba. Žinutės.

Pliuso režimo parinktys

'AuksoTiesioginės nuorodos. Automatinis langelių pildymas. Ataskaitų filtras. Laiko nustatymai.

Aukso ir pliuso galimybės

'AuksoPapildomos galimybės įjungiamos už Traviano auksą. Pliuso režimas – pagalbinis paketas, užtikrinantis patogesnį žaidimo valdymą. Priedai resursų gamybai įsijungiami atskirai, jie neįskaičiuojami į pliuso režimą.

Veiksmų atšaukimas

'Veiksm371;Kai kurie veiksmai gali būti atšaukti raudono kryželio paspaudimu. Kokių veiksmų neįmanoma atšaukti? Statybų atšaukimas. Išsiųstų karių grąžinimas. Registracijos panaikinimo nutraukimas.

Skirtingų serverių ypatumai

'Skirting371;Pirmas Traviano serveris buvo atidarytas 2004 m. rugsėjo 5 d., vokiečių kalba. 2007 m. rugpjūčio 20 d. prasidėjo žaidimas pirmajame Lietuvos serveryje. Užsienio serveriai. Klasikinių serverių ypatumai. Greitųjų serverių ypatumai. Žaidimo trukmė ir restartas. Planuojami pakeitimai.

Artefaktai

'TreasuryKas yra artefaktai? Artefaktų rūšys. Kaip atsiranda artefaktai? Kur laikomi artefaktai? Kaip užvaldomas artefaktas? Kodėl man nepasisekė?

Žemėlapių kūrimas

'381;em279;lapi371;Egzistuoja nemažai tinklapių, renkančių informaciją iš Traviano serverių ir pateikiančių ją įvairiais būdais. Paprastai tai yra žemėlapiai ir statistika. Šis vadovas skirtas tiems, kas nori sukurti tokį puslapį.

Statistika ir apdovanojimai

Statistika. Reitingai. Top 10. Kita. Pasaulio stebuklai. Apdovanojimai. Statistiką rasite paspaudus mygtuką ekrano viršuje.

Plėtros pozicijos

Kas yra plėtros pozicijos? Kaip peržiūrėti savo gyvenvietės plėtros pozicijas? Užkariavimų poveikis plėtros pozicijoms. Kaip atlaisvinti užimtą plėtros poziciją? Papildomas plėtros pozicijų sąrašas Pliuso režimo vartotojams.

Paliaubos

PaliaubosNaujųjų metų, Šv. Velykų ir Šv. Kalėdų proga visuose serveriuose skelbiamas taikos laikotarpis. Paliaubų progos ir trukmė. Kas vyksta serveryje paliaubų metu.

Traviano humoras (6)

Traviano humoras (6)Realūs laiškai, kuriuos gauna Multihunteriai. The Best.
Stilius nepakeistas.

Traviano humoras (5)

Realūs laiškai, kuriuos gauna Multihunteriai. The Best.
Stilius nepakeistas.

Aljanso forumas

altForumų rūšys. Standartiniai forumai. Kaip sukurti ir valdyti. BBcode. Išorinis forumas. Atsakomybė.

Statybos planai

altKas yra statybos planas? Kaip atsiranda statybos planai? Kur saugomi statybos planai? Kaip užvaldomas statybos planas? Kiti klausimai.

Aukso apmokėjimas per MoneyBookers

altMoneyBookers yra viena iš Travian aukso įsigijimo priemonių. Šia sistema patogu naudotis tiems, kas neturi kreditinės kortelės. Kas yra MoneyBookers? Kaip atliekamas aukso apmokėjimas? Problemos. Klausimai.

Naujokų apsauga

altNaujai registruotiems žaidėjams suteikiama naujokų apsauga. Apsaugos laikotarpiu metu žaidėjas negali būti užpultas (tačiau pats gali pulti).

Pastatų griovimas savo gyvenvietėje

altKartais laisvų statybos aikštelių gyvenvietėje nebelieka, bet reikia pastatyti naują pastatą. Tuomet galima nugriauti nereikalingą statinį, pavyzdžiui, vieną iš slėptuvių, arba akademiją, kurioje jau išrasti visi karių tipai.

Grafikos rinkiniai

altKur rasti grafikos rinkinius? Kaip įdiegti grafikos rinkinį?
Problemos ir jų sprendimai. Grafikos rinkinių kūrimas.

"Adresų knyga". Kaip naudotis

"Adresų knyga". Kaip naudotis"Adresų knyga" leidžia matyti, ar seniai vartotojas buvo prisijungęs, panašu kaip aljanso draugų sąraše. Ją galite rasti žaidimo laiškų skiltyje.

Travian diplomatija

Travian diplomatijaTikriausiai ne vieną traukia kaimynu resursai, ir manau ne vieną dirgina jų vagimas.
Iš pradžių bandysime padėti “Skriaudžiamajai” pusei.

Traviano humoras (4)

Traviano humoras (4)Realūs laiškai, kuriuos gauna Multihunteriai. The Best.
Stilius nepakeistas.

Gidas: kaip vystytis traviane

Gidas: kaip vystytis travianeRadau gan įdomų gidą, kuris net jau žaidžiusiam traviane gali sudominti, o naujokams tikrai naudingas. Pradėsim nuo to, kokius pastatus galima statyti kaimo centre. Iš viso yra 22 laukeliai pastatams statyti. Du iš jų yra skirti sienai/tvorai/pylimui bei susibūrimo vietai statyti.

Travian žaidimas telefone

Travian žaidimas telefoneTravian žaidimas naudojanti Mini Opera klientą Jūsų telefone. Gidas.

Traviano humoras (3)

Traviano humoras (3)Realūs laiškai, kuriuos gauna Multihunteriai. The Best.
Stilius nepakeistas.

 

 
 
  © 2007 Travianas.lt - Traviano pagalbos svetainė
E-mail | RSS | Registruotis | Paskutiniai komentarai | Reklama